23.04.2016

На Жовтневщині відкрили пам’ятник ліквідаторам аварії на ЧАЕС

13006619_215947588782327_8966666460819161361_n

22 квітня  у смт Воскресенське на Жовтневщині відкрили пам’ятник, встановлений на знак пошани героїв, які загинули при ліквідації аварії на ЧАЕС.

Про це повідомляє Жовтнева районна рада на своїй сторінці в Фейсбук.

Відкриття пам’ятника загиблим учасникам чорнобильської катастрофи стало свідченням поваги і скорботи до всіх, хто був у тому пеклі.

Під час відкриття пам’ятника з нагоди 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи ліквідаторам 1 та 2 категорій вручили пам’ятні ювілейні нагороди. Віддаючи данину шани усім, хто загинув і помер від насідків аварії, їх світлу пам’ять вшанували хвилиною мовчання, до підніжжя монументу лягли квіти і запалені свічки.

За інформацією управління соціального захисту населення Жовтневої РДА, сьогодні на обліку перебуває 351 особа, постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи, в тому числі: ліквідатори – 110, потерпілі (в тому числі евакуйовані у 1986 році із зони відчуження – 11) – 152, діти потерпілі – 77, вдови – 12.

Читайте також: Про аварію на Чорнобильській АЕС – з перших вуст (ВІДЕО)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *