Вночі та вранці 1 лютого російські загарбники запустили по Україні 165 різних засобів ураження – десятки ракет різних типів та понад 120 різних дронів.
Про це повідомляють Повітряні сили ЗСУ у Telegram.
“У ніч на 1 лютого 2025 року російські окупанти здійснили комбінований удар по Україні ракетами різних типів повітряного, морського та наземного базування, а також ударними БпЛА типу Shahed та дронами-імітаторами інших типів”, – сказано у повідомленні.
Зокрема, загалом радіотехнічними військами Повітряних Сил ЗСУ виявлено та здійснено супровід 165-х повітряних цілей противника:
-7 балістичних ракет “Іскандер-М”/KN-23 (райони пусків – з окупованого Криму і Воронезької області);
-7 крилатих ракет “Іскандер-К” (з окупованого Криму та захоплених частини Донеччини);
-8 крилатих ракет Х-22/32 із літаків Ту-22М3;
-4 крилаті ракети “Калібр” (із носіїв з акваторії Чорного моря);
-8 крилатих ракет Х-101/Х-55см із стратегічних бомбардувальників Ту-95МС;
-10 керованих авіаційних ракет Х-59/Х-69 із літаків тактичної авіації (запуск з Воронезької області);
-2 керовані авіаційні ракети Х-31П (із акваторії Чорного моря);
-123 ударних БпЛА Shahed/дронів-імітаторів різних типів (райони пусків – Курськ, Орел, Міллєрово, Брянськ, Приморсько-Ахтарськ, а також мис Чауда в окупованому Криму).
При цьому, за попередніми даними, збито 56 ударних БпЛА Shahed/дрони-імітатори різних типів, ще 61 БпЛА не досяг цілей (локаційно втрачені).
Крім того, частину ворожих крилатих ракет було знищено протиповітряною обороною.
“Значна частина ракет, через активну протидію Сил оборони — не досягла своїх цілей. Однак є і ураження, зокрема ракетами, які заходять на ціль по балістичній траєкторії. Детальну інформацію щодо ворожих ракет поки не оприлюднюємо”, – сказано у зведенні.
