11.09.2015

Оновлений Центр реанімації та інтенсивної терапії відкрився в Миколаївській обласній лікарні

11 вересня у Миколаївській обласній лікарні по вул. Київська, 1 відкрився оновлений Центр реанімації та інтенсивної терапії, який до цього перебував в іншому приміщенні.

Відкриття центру стало можливим завдяки програмі економічного і соціального розвитку Миколаївської області «Миколаївщина-2017».

На відкритті були присутні голова облдержадміністрації Вадим Меріков, його заступник Оксана Янішевська, глава обласної ради Володимир Луста, головний лікар обласної лікарні Віктор Видяпін, завідувач центром реанімації та інтенсивної терапії Вадим Кузьменко.

Співробітники обласної лікарні провели представникам влади екскурсійний рейд по палатах нового відділення. Лікарі з задоволенням демонстрували новітнє обладнання, спеціальні протипролежневі матраци, кардіостимулятори та дефібрилятори, а також індивідуальні комп’ютеризовані пости медичних сестер. У відділенні є як загальні палати, так і індивідуальна палата для важких хворих. Всього ж центр реанімації здатний прийняти до 10 пацієнтів.

Лікарі розповіли, що у відділенні буде працювати пересувна барокамера, також будуть використовуватися спеціальні мультифільтри для проведення дезінтоксикації хворих з різними патологіями.

Голова Миколаївської ОДА Вадим Меріков наголосив, що проведення капітальних робіт стало можливим завдяки перерозподілу бюджету в рамках децентралізації.

– Цього року на Департамент охорони здоров’я спрямована набагато більша сума, ніж у минулому році. Ми погасили борги 2012 року. Цього року миколаївський бюджет перерозподілив більше 200 млн. грн. Я вам наведу приклад 2013 року, коли було всього 40 млн., в 2014-му році – 30 млн, – зазначив губернатор.

Крім цього Вадим Меріков пообіцяв, що всі економічні та соціальні програми, заплановані Кабміном, будуть реалізовані. Це дозволить у наступному році здійснити ремонти і в інших медичних установах Миколаївської області.

Для проведення капітальних робіт в оновленому центрі реанімації та інтенсивної терапії було витрачено 1 млн. 414 тис. грн. з обласного бюджету, додатково було виділено 640 тис. грн. На виготовлення проектно-кошторисної документації обласною лікарнею було витрачено 101 тис. 429 грн.

201338

Крім цього, в звільнених приміщеннях, у яких раніше розміщувався Центр реанімації та інтенсивної терапії, планується відкриття пологового відділення для вагітних з різних районів Миколаївської області.

За матеріалами Новости-N

Leave a Reply