01.02.2016

Первомайські лікарі передали автомобіль на потреби АТО (ФОТО)

5

29 січня в місті Первомайську за рішенням сесії міської ради центральною міською багатопрофільною лікарнею передано на потреби АТО автомобіль УАЗ 1986 року випуску.

У передачі транспортного засобу взяли участь міський голова Людмила Дромашко, начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Маргарита Капуста, головний лікар Первомайської ЦМБЛ Олег Чекрижов, Первомайська волонтерська організація «Ніхто, крім нас».

Представники Первомайської волонтерської організації нещодавно звернулись до медиків Первомайщини з проханням про допомогу. Працівники ЦМБЛ прийняли рішення допомогти військовим. Було прийнято рішення про передачу після відновлення автомобіля. Власними зусиллями колективу (медиків і механиків) проведено кропітку роботу з оновлення транспортного засобу. Згодом до роботи приєдналися і самі волонтери, які завершили реставрацію авто, та навіть удосконалили його.

Медична допомога, техніка, фахівці в зоні проведення АТО насправді неоціненні. Тому передача автомобіля на потреби АТО є дуже важливою для бійців, які відстоюють суверенітет нашої держави, – відзначили волонтери, висловлюючи подяку медичним працівникам за порятовані життя бійців та значущу допомогу.

Під час передачі УАЗ волонтери зв’язалися безпосередньо з бійцями, які зараз перебувають у зоні проведення АТО, та учасники заходи мали змогу поспілкуватись із захисниками Батьківщини.

Піклування про здоров’я військовослужбовців, якісна всебічна допомога – одне з головних завдань сьогодення, – відзначила Маргарита Капуста під час розмови з одним з військовослужбовців, – Ми і надалі намагатимемося надавати посильну допомогу нашим військовим, та від усієї медичної громади Миколаївщини хочу подякувати за мир та спокій в кожній оселі, заради якого ви зараз знаходитесь там, на сході нашої країни.

Військовослужбовці, у свою чергу, запевнили, що і в подальшому захищатимуть кордони рідної держави стільки, скільки це буде необхідно, щоб лікарі могли і надалі продовжувати свою благородну справу, щоденно рятуючи життя людей.

Читайте також: Соратник Александра Сенкевича разочаровался в своих однопартийцах

4

Прес-служба Миколаївської обласної адміністрації

Leave a Reply