16.09.2015

Порошенко вимагає нових санкцій через оголошення бойовиками псевдовиборів

Президент Петро Порошенко заявляє про необхідність посилення санкцій через оголошення ватажками окупованих територій незаконних виборів.

Про це Порошенко заявив під час зустрічі з членами Політико-безпекового комітету ЄС, передає прес-служба АП.

Він зауважив, що керівники бойовиків призначили вибори у координації з Російською Федерацією.

“Мінський процес, який був започаткований 5 вересня минулого року, зазнав дуже потужного удару фактом проведення фейкових виборів 2 листопада минулого року, і я хочу наголосити на великій небезпеці, яку створює рішення про проведення фейкових виборів 18 жовтня та 1 листопада”, – заявив Порошенко.

“Це авантюрне, безвідповідальне рішення потребує нашої чіткої, скоординованої реакції на загрозу, яка створена Мінським домовленостям, у вигляді продовження та розширення санкцій, забезпечення рішучих кроків, які дозволять нам укріпити оборону не лише України, а й всього Європейського Союзу, бо зараз тут іде війна не лише за суверенітет і територіальну цілісність України, а й за свободу, демократію, за європейські цінності”, – наголосив Глава держави.

Президент поінформував про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 вересня 2015 року про розширення переліку юридичних і фізичних осіб Російської Федерації та інших країн, проти яких Україна застосовує економічні санкції та інші обмежувальні заходи.

“Це рішення про розширення санкцій відбувається в чіткій координації з нашими партнерами з Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та інших країн, які забезпечують належну реакцію на анексію Криму і агресію на Донбасі”, – зазначив Порошенко.

Президент повідомив, що ці обмежувальні заходи стосуються більше 400 фізичних та більше 90 юридичних осіб, які відповідальні за здійснення злочинної діяльності проти нашої країни.

Українська правда

Leave a Reply