21.01.2025

Правила перетину державного кордону громадянами України доповнено новою нормою

Ще одна категорія чоловіків отримала право виїхати за кордон.

У період дії воєнного стану чоловіки від 18 до 25 років, які проходили військову службу за контрактом у Збройних Силах або розвідувальному органі Міноборони, укладеним на умовах, передбачених абз. 4 ч. 3 ст. 23 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, та які до укладення такого контракту не проходили військову службу (крім базової), можуть перетнути кордон за умови виконання правил перетинання державного кордону та наявності:

-довідки (форма, затв. МОУ), виданої командиром в/ч (керівником ТЦК та СП), керівником підрозділу розвідувального органу Міноборони, із зазначенням відомостей щодо укладання контракту;
-військово-облікового документа.

Довідково: норма стосується контрактів, укладених під час дії воєнного стану строком на 1 рік громадянами віком від 18 до 25 років (крім осіб офіцерського складу) відповідно до абз. 4 ч. 3 ст. 23 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”.

Джерело: Юридична сотня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *