07.09.2015

Презентація книги Надії Савченко відбудеться у Львові

Книга "Сильне ім'я Надія" буде презентована 10 вересня на львівському Форумі видавців.

10 вересня у Львові, де буде проходити щорічний Форум видавців, буде представлено книгу відомої української льотчиці, народного депутата України Надії Савченко, повідомляє «Дзеркало тижня». Видання отримало назву “Сильне ім’я Надія”, його сигнальний тираж повинен скласти 10 тисяч примірників.

За словами сестри льотчиці, Віри Савченко, ініціатором написання книги став адвокат Надії, Ілля Новіков. Саму ж книгу до друку готувала Віра Савченко, авторство ілюстрацій до кожного з розділів також належить їй. Книга складається зі спогадів і роздумів Савченко, які вона записувала під час голодування. За визнанням самої льотчиці, метою написання книги є і спростування пліток, які заповнили інформаційний простір.

У презентації книги візьмуть участь Віра Савченко, Президент Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів Олександр Афонін, письменник і публіцист Костянтин Матвієнко.

Раніше Ілля Новіков заявив про те, що Савченко попросила його написати передмову до книги.

Українську льотчицю було викрадено у зоні бойових дій в Луганській області на початку липня 2014 року і вивезена на територію РФ, де вона звинувачується у вбивстві двох російських журналістів у Донбасі, незважаючи на негативну реакцію міжнародної громадськості, де відзначають політичне підґрунтя справи.

Leave a Reply