09.09.2015

Президент не виключив перегляд проекту змін в українську Конституцію

Президент України Петро Порошенко припустив можливість перегляду проекту змін до Конституції в частині децентралізації, якщо Росія не буде виконувати Мінські угоди.

“Якщо Москва все-таки вирішить поховати мінські угоди, то ми повернемося до змісту змін до Конституції. Я жодним чином не збираюся прискорювати цей процес”, – сказав він на засіданні Ради регіонального розвитку в Києві, пише Новое время.

Глава держави також запевнив, що зміни до Конституції не будуть вноситися, якщо в Україні буде введено воєнний або надзвичайний стан.

“Якщо, не дай Боже, дійде до військового або надзвичайного стану – не вагаючись ні секунди я видам відповідний указ, подам відповідне рішення Верховної Ради і в умовах введення військового або надзвичайного стану ніякі зміни в Конституцію голосувати не будуть”, – підкреслив президент.

Нагадаємо, 31 серпня Верховна Рада попередньо схвалила президентський законопроект про внесення змін до Конституції в частині децентралізації влади. За проект постанови проголосували 265 народних депутатів з 368 зареєстрованих на засіданні.

Leave a Reply