24.11.2015

Рятувальники відчиняли вхідні двері до квартири, де знаходилися двоє малолітніх дітей

1224 листопада о 11:04 до Служби порятунку «101» від батьків надійшло повідомлення про те, що син, хлопчик двох років, випадково зачинив вхідні двері в їх квартирі, яка розташована на другому поверсі двоповерхового житлового будинку по вул. Леніна смт. Березанка.

Вдома разом із старшим сином перебувала трьохмісячна донька.

На місце виїхав черговий караул 8-ї Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Миколаївській області.

По прибуттю стало відомо, що батьки вийшли на декілька хвилин на двір, а малюк випадково зачинив двері. За допомогою трьохколінчастої висувної драбини, через віконний отвір, рятувальники потрапили до квартири та відчинили двері батькам. На щастя, співробітники Служби порятунку прибули вчасно та діти навіть усвідомити те, що залишилися у кімнаті зачиненими не встигли.

Головне управління ДСНС України у Миколаївській області наголошує! Не залишайте дітей одних без нагляду! Покидаючи помешкання навіть на декілька хвилин беріть до уваги той факт, що двері можуть захлопнутися. Пам’ятайте, що за той час, який дитина перебуватиме вдома одна, може статися непередбачувана ситуація! Бережіть себе та своїх близьких! В екстрених ситуаціях телефонуйте до Служби порятунку «101»!

ГУ ДСНС України у Миколаївській області

Leave a Reply