28.09.2015

Саакашвілі тримає оборону

Голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі пообіцяв закінчити з беззаконням на Одеській, та в цілому українській митниці.

yahta-vertolet-i-massazh-mogut-obernutsya-saakashvili-11-godami-tyurmy_1

Про це, як повідомляє Економічна правда, на своїй сторінці у Facebook написав Саакашвілі, коментуючи ситуацію на Одеській митниці.

“Ми від них не відчепимось та закінчимо беззаконня на Одеській, та в цілому українській митниці”, – написав голова ОДА.

Крім того, він звернувся до громадськостіза допомогою.
За його словами, чиновники київської фінансової міліції протягом 30 годин незаконно перевіряли вантаж однієї компанії на Одеській митниці.

“До заступника губернатора Одеської області звернувся керівник компанії” Вернон “і попросив допомогти врятувати свій вантаж від свавілля, що коїться на митниці. Імпортер на Одеській митниці (Євротермінал) боровся з чиновниками київської фінансової міліції протягом 30 годин. Компанія змушена була тричі потрапити під огляд , тричі заплатити за вивантаження, за простій автомобіля і за простій на терміналі – і все завдяки тому, що імпортер тільки лише почав оформлятися на одеській (а не інший) митниці”, – йдеться в повідомленні Одеської ОДА.

Як повідомляється, “в цьому безладі безпосередню участь брав слідчий фінансової міліції, присланий з Києва”, який нібито “абсолютно незважаючи на чинне законодавство, проник, як господар, в зону митного контролю”, допуск куди повинні мати тільки митні органи.

“Як тільки заступник голови Одеської обласної адміністрації Юлія Марушевська прибула на місце, слідчий, посилаючись на своє керівництво, втік з митниці. Вантаж відразу ж звільнили і відпустили”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, приводом для візиту київського “ревізора” стала, якась письмова скарга на компанію від одного з начальників оперативного управління ГУ ГФС в Києві, який пише про її “порушеннях протягом чотирьох місяців”.

Leave a Reply