02.03.2016

Снігурівська районна лікарня знаходится в жахливому стані (ФОТО)

19

Реанімаційне відділення у Снігурівській районній лікарні знаходится в жахливому стані.

Про це на сторінці в Facebook повідомив народний депутат Тарас Кремінь.

Відвідав Снігурівську районну лікарню та переконався в тому, що місцеві депутати недостатньо приділяють уваги як фінансуванню закладу, так і наповненню бюджету.

В скарбниці району кошти на лікарню, що розташована в райцентрі, заплановані, а в міському – мов кіт наплакав. А лікуються всі, незалежно від місця проживання.

Обстеживши операційну, реанімаційне відділення, поспілкувавшись із прекрасним колективом, який має знання і досвід, в.о. головного лікаря – тамтешнім авіценною, з’ясувавши “особливості” роботи приватних аптекарів, визначивши відсутність державних аптек, в тому числі, ОКП “Фармація”, висновок один: збільшення фінансування з бюджетів усіх рівнів за умови модернізації та реформування наданих послуг.

Разом із колегами із МДО “Миколаівщина” плануємо провести зустріч із лікарями області з питань медичної децентралізації вже у березні.

Читайте також: Баштанские депутаты отправили в отставку Яценюка

18 17 20 21 22

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *