22.09.2015

Сьогодні День Миколаївської області

Саме 22 вересня 1937 року були сформовані адміністративні межі Миколаївської області.

Керівництво області привітало своїх земляків зі святом. Текст привітання опубліковано на сайті Миколаївської ОДА.

Шановні жителі Миколаївщини!

Щиро вітаємо Вас із Днем Миколаївської області!

Наша область була заснована 78 років тому. 22 вересня 1937 року були сформовані її адміністративні межі, які залишилися незмінними і до нашого часу. Для кожного з нас Миколаївщина – це маленька Батьківщина. Тут, у рідному краї, зростали наші батьки, тут вони виховали нас з вами, тут ростуть наші діти і онуки. Найтепліші слова спадають на думку, коли ми говоримо про Миколаївський край.

Любов до рідної землі проявляється у наших діях, вчинках, нашій з Вами сумлінній праці. Сьогодні чи не найбільше наше спільне досягнення – це мир і спокій у місті Миколаєві, у містечках та селах нашої області. Тільки за такої умови розвиток і процвітання нашого краю є можливими. Наше завдання – докласти максимум зусиль для примноження успіхів і здобутків Миколаївської області, підвищення її промислового, сільськогосподарського, наукового та культурного потенціалу. Тільки підтримуючи одне одного та об’єднавши наші зусилля, ми зможемо досягти найвищих результатів і добробуту у нашому краї.

Майбутнє Миколаївщини – за важкою і цілеспрямованою працею кожного і всієї громади в цілому.

Давайте любити наш край добрими справами, злагодженими діями і мудрими вчинками, які примножать його добру славу!

Усім жителям Миколаївської області зичимо міцного здоров’я, порозуміння і злагоди в родинах, невичерпної життєвої енергії, віри у власні сили та мирного неба над головою!

З повагою,

голова облдержадміністрації Вадим Меріков

голова обласної ради Володимир Луста

 

Leave a Reply