25.03.2016

Суднобудівний завод ім. 61-го Комунара довели до катастрофічного стану

2848147Суднобудівному заводу ім.. 61-го Комунара більше 200 років. Років 30 назад ніхто і подумати не міг, що завод, що поставляв судна у всю Європу, один з провідних заводів буде в такому катастрофічному стані.

Суднобудування визнано пріоритетною галуззю економіки України, громадська організація «Об`єднання правосвідомих громадян» занепокоєне ситуацією, що склалася на суднобудівних підприємствах Миколаївщини, зокрема на «Суднобудівному заводі ім.. 61-го Комунара», і насамперед – невжиттям термінових заходів щодо порятунку найбільшого у Європі суднобудівного заводу.

Схоже, що замість відновлення масштабного за своїми розмірами та можливостями заводу вирішили зробити останній штрих – остаточно вивезти те, що залишилось.

А дійсно, навіщо адміністрація заводу буде щось думати, шукати засоби та можливості для відновлення, якщо можна все вивезти.

Працівники ОХСП «Универсал» ще 5 років назад також чекали виплату заробітної плати. Але за останній час вдалося знайти сторонні замовлення – і зараз в ОХСП «Універсал» немає не те що поточної заборгованості по зарплаті, але були виплачені і всі борги , що були раніше.

Проте, не довго грала музика. Літом 2015 ситуація змінилась на гірше. Все повернулось до ситуації, станом на 5 років тому.

Називати прізвища та імена, у зв`язку з якими подіями це сталось, не є необхідним.

Проте, з літа 2015 року активно здійснюється розкрадання того, що залишилось.

В засобах масової інформації регулярно почали з`являтись інформація про розкрадання металобрухту з території «Суднобудівного заводу ім.. 61-го Комунара». Зазначені факти внесені до ЄРДР за ч. 1, 2, ст. 185 КК України.

І здавалось би, що всі розумні строки досудового розгляду справи вже вийшли та необхідно притягнути винних до відповідальних, але не тут то було.

Про те, що винних затримали в ЗМІ повідомили, а про те що когось покарали – ні.

Хоча, це й не дивно. Зазвичай співробітники поліції висвітлюють активну діяльність лише з позиції затримання злочинця. А як доходить справа до покарання забувається та втрачається десь.

Де ж це місце заховане, де діваються всі резонансні справи?

Читайте також: С судостроительного завода им. 61 коммунара пытались похитить металл (ФОТО, ВИДЕО)

Читайте також: Руководство завода им. 61 коммунара наплевав на решение суда не пустило сотрудников на работу

Leave a Reply