09.07.2022

У Березанській ЦРЛ лікарі вимагають хабарі з ВПО

У Березанській ЦРЛ лікарі вимагають хабарі з ВПО(внутрішньо переміщених осіб).

Про це редакції “Миколаївська Правда” повідомила Алла Бачкало.

“Доброго дня. Хочу поділитися з вами моєю сьогоднішньою поїздкою до Березанської лікарні. Сталося так, що моїй ТПО(біженці) потрібна була термінова допомога лікаря-гінеколога. Я повезла її в Березанку. Так як в неї не було з собою декларації і грошей також, вона заключила декларація з лікарем в Березанці. Це означало, що послуги безкоштовні, і це було підтверджено. Але лікар Рябий І. О вимагав 1000,00гр за надання допомоги.

Коли йому повідомили, що про цю історію вже знають відповідні органи, він затяг жінку в неадекватному стані (після наркозу) і заставив написати розписку, що він надав допомогу безкоштовно. Ось така історія. Коли одні допомагають людям в яких біда, інші на них хотять нажитися. Зовсім совісті немає”

Місцева корумпована влада навіть не спромоглася написати якусь відписку, на кшталт “розберемося і приймемо заходи!” Ця ж влада поставила блокпости зі своїх шісток у Березанці та Красному, які вимагали гроші з проїжджаючих автомобілів і били людей. І тільки коли інформація про це свавілля набула широкого розголосу, пости ліквідували, але ніхто не був покараний! А в ЦРЛ хабарника навіть не усунули від роботи, а директор ЦРЛ вдає, що взагалі нічого не трапилося.

І це під час війни – одні борються з рашистами, а інші вимагають хабарі з біженців! Чим хабарники кращі за рашистів?

2 Responses to У Березанській ЦРЛ лікарі вимагають хабарі з ВПО

Leave a Reply