27.10.2015

У Миколаєві продовжують рахувати голоси

IMG_7316

На даний момент Миколаївські ТВК продовжують опрацьовувати протоколи з мокрими печатками від ДВК. 


 

За останніми даними, Корабельний район вже порахував голоси, віддані за кандидатів на пост міського голови.

IMG_7317

Заводський район, за словами спостерігачав, планує завершити підрахунок приблизно до 16:00. У ленінській районній виборчій комісії  обіцяють завершити підрахунок голосів “за мера” у проміжок між 12 та 15 годиною, У Центральному також планують “вкластися” до обіду.

 

IMG_7321

За словами прес-секретаря штабу ВО “Самопоміч” Катерини Синявської, по Корабельному району дані паралельного підрахунку повністю співпали із офіційним підрахунком. В даному районі лідирує Ігор Дятлов із результатом  7106 голосів.  Діючий мер Юрій Гранатуров набрав 4449 голосів, Олександр Сєнкєвич -4013.

 

 

 

Також Катерина Синявська відмітила, що за даними спостерігачів від “Самопомочі” резульати паралельного підрахунку співпадають і по їнших районах, але там офіційні результати ще не оприлюднювали, оскільки багато комісій “завернули” на уточнення протоколів.

До речі, у штабі “Самопомочі” відмічають, що по районах, де кандидат Сєнкєвич програє, голоси рахують набагато швидше, ніж там, де програє діючий міський голова Гранатуров. І повязують це із можливими спробами  підтасовки голосів на користь Гранатурова.

Тим часом в обласній комісії робота йде мляво. Вчора ввечері до ТВК прибула перша комісія з Нового Бугу, утім здати протоколи так і не змогла, їх відправили на доопраювання. Сьогодні вранці здавати протоколи приїхала комісія із Березанки, утім  на даний час протоколи в них і досі не прийняли.

Ірина Пономаренко – голова обласної ТВК

Leave a Reply