01.10.2015

У Миколаєві розпочала роботу обласна філія всеукраїнської асоціації інвалідів АТО

Ілля Шполянський

Ілля Шполянський

У Миколаєві учасники бойових дій Ілля Шполянський та інвалід АТО Олександр Терещенко презентували обласну філію всеукраїнської асоціації інвалідів АТО


Організація займатиметься вирішенням проблемних питань, які виникають у мобілізованих та демобілізованих військових, юридичною допомогою колишнім та нинішнім АТО-шникам, освітньою діяльністю, інформуванням військових щодо законодавчих актів, пільг та прав воїнів АТО. З часом планують заснувати центр професійної перепідготовки та працевлаштування інвалідів, які отримали поранення та травми під час несення служби.

За словами керівника миколаївської філії Іллі Шполянського, найбільше проблем зараз виникає у військових стосовно оформлення статусу учасника бойових дій, працевлаштування та соціально-психологічної адаптації. Організація допомагатиме людям по всіх зазначених напрямках. Зокрема, як показує практика, звернення від громадської організації швидше розглядаються державними установами, ніж звернення окремих громадян. Силами громадської організації можна ефективніше впливати на бюрократичну машину, яка має місце як в державних органах, так і в збройних силах.

Крім цього на базі організації будуть проводитися курси професійної підготовки із подальшим працевлаштуванням, а також працюватиме юрист та психолог. Все це дозволить колишнім воїнам АТО швидше адаптуватися до мирного життя та за потреби вирішити ті чи інші проблемні питання.

Миколаївська філія існує лише два тижні, і  налічує 37 активістів. Зараз керівництво шукає приміщення, де хоча б на першому етапі буде облаштовано приймальню. Вступити до організації запрошують усіх бажаючих військовослужбовців, ветеранів, інвалідів АТО та учасників бойових дій.  За усіма питаннями звертатися безпосередньо до керівника Іллі Шполянського або заступника Олександра Терещенка в соціальних мережах, або за телефонами: 098 4177290 – Ілля Михайлович, 050 7331492 – Олександр Леонтійович.

Leave a Reply