09.09.2015

У Миколаєві запустили перший тролейбус для пасажирів зі слабким зором

9 вересня у Миколаєві, в мікрорайоні Ліски, на кінцевій тролейбуса №2 презентували перший тролейбус для людей з обмеженими можливостями – зі слабким зором або незрячих.

Особливістю цього тролейбуса є те, що його оснащено спеціальним пристроєм для зовнішнього озвучування маршруту муніципального транспорту. Тепер люди зі слабким зором можуть не просити допомоги в перехожих, а самі будуть чути, звідки і куди можна доїхати. Вартість такого апарату 1020 гривень.

Як розповіла представник організації інвалідів «Перемогти себе» Вікторія Стульнік, проблема з транспортом була завжди: через поганий зір слабкозорі люди не завжди можуть зрозуміти, що за номер у тролейбуса і в якому напрямку він їде.

– Наша Організація зв’язалася з київською ГО «Фантек» і вони подарували нам «озвучку» на транспорт. Тепер все прекрасно. Чути, коли підходить тролейбус, який номер, і куди він прямує, – каже жінка.

Також Вікторія Стульнік зазначила, що було б непогано, якби всі види транспорту в Миколаєві мали такий пристрій. Але вона сповнена оптимізму і впевнена, що скоро «розмовляти» почне весь рухомий склад.

За матеріалами Новости-N

Leave a Reply