У Миколаєві триває робота з очищення міського простору від незаконно встановлених тимчасових споруд. Від початку 2026 року в місті вже демонтували 55 таких об’єктів.
Про це повідомили у міській раді.
За інформацією департаменту архітектури та містобудування, роботи проводяться спільно з КП «Миколаївські парки».
Чотири споруди власники прибрали добровільно, ще 41 об’єкт демонтували комунальні служби.
Також у мерії нагадали, що протягом 2025 року в Миколаєві було демонтовано 77 незаконних тимчасових споруд. Із них 55 об’єктів прибрала підрядна організація, а 22 споруди власники демонтували самостійно.


