01.06.2026

У Миколаєві з початку року демонтували 55 незаконних споруд

У Миколаєві триває робота з очищення міського простору від незаконно встановлених тимчасових споруд. Від початку 2026 року в місті вже демонтували 55 таких об’єктів.

Про це повідомили у міській раді.

За інформацією департаменту архітектури та містобудування, роботи проводяться спільно з КП «Миколаївські парки».

Чотири споруди власники прибрали добровільно, ще 41 об’єкт демонтували комунальні служби.

Також у мерії нагадали, що протягом 2025 року в Миколаєві було демонтовано 77 незаконних тимчасових споруд. Із них 55 об’єктів прибрала підрядна організація, а 22 споруди власники демонтували самостійно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *