Синоптики оголосили жовтий рівень небезпеки.
У Миколаєві сьогодні зафіксували значний дощ, який за короткий час приніс майже 60% місячної норми опадів. За даними синоптиків, така інтенсивність опадів належить до небезпечних метеорологічних явищ.
Про це повідомив Миколаївський обласний центр з гідрометеорології.
Зазначається, що дощ тривав 1 годину 17 хвилин, а кількість опадів склала 28,4 мм, що дорівнює 59% від місячної норми.
Фахівці класифікували погодне явище як небезпечне метеорологічне явище І рівня небезпеки (жовтий).
Через сильну зливу у різних районах міста традиційно виникли підтоплення: водостоки не справлялися з навантаженням, а пішохідні переходи місцями опинилися під водою.
Синоптики закликають містян бути обережними під час негоди, уникати потенційно небезпечних ділянок та стежити за оновленнями прогнозу погоди.

