29.07.2026

У Миколаєві зупинили обговорення інвестиційного проекту морського термінала

Плани зі створення великого морського термінала в Миколаєві знову опинилися в центрі уваги депутатів, але цього разу обговорення зупинили ще до розгляду питання по суті.

Причиною стала суперечка про те, чи можна заслуховувати частину інформації без онлайн-трансляції через міркування безпеки.

Про це йшлося на засіданні постійної комісії з питань економічної і інвестиційної політики Миколаївської міської ради.

Під час засідання керівниця ТОВ Rivergate Оксана Сєбова пояснила, що до повномасштабної війни підприємство планувало реалізувати проєкт будівництва морського термінала потужністю близько чотирьох мільйонів тонн перевалки зерна на території колишнього суднобудівного заводу “Океан”.

За її словами, проєкт передбачав створення щонайменше 150 робочих місць, однак його реалізацію зупинила війна. При цьому представниця компанії зазначила, що не хотіла б озвучувати окремі деталі публічно, аби не наражати підприємство на додаткові ризики.

Втім, не всі депутати підтримали таку ідею. Один із членів комісії заявив, що обговорення податкових пільг має залишатися відкритим, адже йдеться про рішення, які стосуються всієї громади. Він наголосив, що правила надання податкових преференцій повинні бути однаковими для всіх підприємств і не повинні переноситися в закритий формат.

Після обговорення депутати вирішили цього дня не розглядати звернення Rivergate та ще кількох компаній. До наступного засідання підприємства мають визначити, чи містять їхні доповіді чутливу інформацію, після чого комісія обере формат їх розгляду.

Джерело: Інтент

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *