24.04.2023

У Первомайську попрощалися з загиблим захисником

15 квітня 2023 року на війні, поблизу населеногопункту Красногорівка Донецької області, загинув первомаєць, Басалига Богдан Олександрович.

24 квітня відбулося прощання з Героєм. Знайомі та побратими Богдана організували живий коридор і на колінах, з квітами, зустрічали полеглого бійця.

Про це повідомляє Первомайськ. Інфо.

Служив Богдан у 208 зенітно-ракетній бригаді протиповітряної оборони. Про це розповів Олександр Обуховський, заступник командира з морально-психологічного забезпечення бригади:

Відповідальний військовослужбовець. Завжди радів життю, любив пожартувати та пофілософствувати. Хороший товариш. Був патріотом

За словами Ірини, родички загиблого. Богдан добровільно пішов захищати Україну. Про свою службу розповідав мало, щоб не хвилювати рідних людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *