18.02.2022

У Первомайську вшанували пам`ять Героїв Небесної Сотні

Герої Небесної Сотні назавжди змінили нашу Україну і самих українців, підняли наш національний і патріотичний дух. Саме завдяки Майдану наша держава довела всьому світові гідність, мужність і тверду волю українців до справедливості. Ціною цього стала смерть сотні невинних людей, що віддали своє життя заради нової України.

20 лютого 2018 року виповнюється 8 років з часу тих трагічних подій, коли багато молодих душ загинули за наше світле майбутнє на Майдані Незалежності у Києві.

Напередодні цієї пам`ятної дати у Первомайську в сквері Небесної сотні відбувся мітинг-реквієм, участь у якому взяли представники влади міста, старостинські голови та просто небайдужі мешканці міста.

Саме 18-21 лютого 2014 року у Києві були найжорстокіші протистояння між силовиками та учасниками Революції гідності. 20 лютого 2014 року загинуло найбільше активістів Євромайдану.

17 лютого 2021 року Верховна Рада визнала Революцію гідності одним із ключових моментів українського державотворення та виразником національної ідеї свободи.

Учасники реквієму хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв Небесної Сотні, воїнів, що загинули під час антитерористичної операції та ООС в Україні. Після чого, поклали квіти до меморіальної стели у сквері “Небесної сотні”.

 

Соломія Бояр

Leave a Reply