04.03.2016

У школах Миколаївщини харчується 80% дітей

87694_1

На Миколаївщині у школах усіма видами харчування охоплено 80 % дітей.

Про це сьогодні під час брифінгу з питань освіти розповіла заступник голови облдержадміністрації Оксана Янішевська.

Згідно із Законом України від 24.12.2015 № 911 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» з 1 січня 2016 року безкоштовно харчуються  діти пільгових категорій. А це – діти-сироти та діти, які знаходяться  під опікою – в області 1808 дітей, діти 1-4 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”.

Таких дітей на Миколаївщині 3892 дитини, діти з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах – 192 особи.

Учні 1-4 класів харчуються безкоштовно за рахунок коштів місцевих бюджетів у містах Миколаєві, Первомайську, Вознесенську, Южноукраїнську, Очакові, Арбузинському, Березнегуватському, Вознесенському, Веселинівському, Казанківському, Миколаївському, Жовтневому та Первомайському районах. У Кривоозерському та Врадіївському районах діти харчуються за рахунок коштів місцевих бюджетів та батьків, у Казанківському районі – за кошти сільських та селищних рад, крім с. Казанка, де харчуються  лише діти пільгової категорії.

Згідно із законодавством забезпечено харчування окремих категорій учнів у Баштанському, Братському, Березанському, Доманівському, Єланецькому, Новобузькому, Новоодеському, Очаківському та Снігурівському районах.

За словами заступника голови облдержадміністрації, у загальноосвітніх навчальних закладах області усіма видами харчування охоплено 89231 дитина, що становить 80% від загальної кількості дітей.

Прес-служба Миколаївської ОДА

Читайте також: В Николаеве определили, кто может бесплатно пользоваться общественным транспортом

Leave a Reply