Правоохоронці розшукують зловмисників, які скоїли розбійний напад у Ленінському районі.
Про це повідомляє Відділ комунікації ГУНП в Миколаївській області.
Раніше повідомлялось, що 08 грудня 2015 року у дворі багатоповерхових будинків по пр. Миру у Ленінському районі м. Миколаєва, застосувавши силу та зброю невідомі особи заволоділи сумкою 47-річного чоловіка, у якій за попередніми даними знаходилося більш ніж 350 000 гривень.
Прикмети підозрюваних:
1-й чоловік віком 20-30 років, зріст 190 см., середньої тіло будови, був одягнутий у куртку з тканини сірого кольору з капюшоном.
2-й чоловік віком 20-30 років, зріст 180 см., середньої тіло будови, був одягнутий у речі темного кольору.
3-й чоловік віком 20-30 років, зріст 180 см., середньої тіло будови, був одягнутий у речі темного кольору.
4-й чоловік віком 20-30 років, зріст 180 см., середньої тіло будови, був одягнутий у речі темного кольору.
Правоохоронці звертаються до громадян, які стали випадковими свідками зазначеної події або володіють будь-якою інформацією, що стане корисною для слідства, прохання звертатися до Ленінського відділу поліції.

