29.02.2016

В Миколаєві торговця амфітамінами посадять на шість років

177403-INNERRESIZED600-700-1Шість років позбавлення волі із конфіскацією всього належного обвинуваченому майна – такий вирок оголосила сьогодні у Центральному районному суді м.Миколаєва судова колегія у складі головуючого Сергія Медюка та суддів Володимира Алєйнікова й Олександра Чулупа.

Засудженого визнано винним у незаконному виготовленні, зберіганні та збуті психотропної речовини – амфетаміну, а також у незаконному придбанні та зберіганні відповідного обладнання.

Судом встановлено, що обвинувачений неодноразово незаконно виробляв і збував амфетаміни з корисливих мотивів.

У ході судових дебатів захисник обвинуваченого просив призначити підзахисному менш суворе покарання – 5 років позбавлення волі, застосовуючи норму ст.69 КК України, з урахуванням щирого каяття та інших пом’якшуючих, на погляд захисту, обставин. Однак суд, вмотивовано відхиливши зазначені захисником обставини, не знайшов підстав для застосування ст.69 КК України.

Як повідомлялося раніше, 26 вересня 2015 року засуджений був затриманий працівниками правоохоронних органів, на той момент також мав при собі вказаний психотропний засіб. У ході проведення обшуку за місцем його тимчасового проживання було виявлено та вилучено обладнання, призначене для виготовлення психотропних речовин.

Відповідно до Таблиці ІІ Списку №2, затверджених постановою Кабінету Міністрів України “Про затвердження переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів” №770 від 06 травня 2000 року, амфетамін віднесено до психотропних речовин.

Сам обвинувачений в останньому слові заявив у суді, що жалкує про те, що зробив, та просив суд повірити йому, що він не буде більше “цим займатися”.

Прес-служба Центрального районного суду м.Миколаєва

Читайте также: На Николаевщине на взятке попался начальник горводоканала

Leave a Reply