30.11.2015

В Очаківському районі викрито підпільних цех з виробництва алкоголю (ФОТО)

 

10

Податковою міліцією Миколаївщини в рамках “Акциз-2015” викрито та припинено діяльність підпільного цеху з виробництва та реалізації винної продукції.

Про це на своїй сторінці в Facebook написал замголови ГФС Сергій Білан.

Встановлено, що в Очаківському районі підприємці на двох суміжних ділянках приватного домоволодіння у складських приміщеннях організували незаконне виробництво фальсифікованої винної продукції із використанням обладнання, що забезпечувало її масове виготовлення з повним циклом. При цьому жодних дозвільних документів на цей вид діяльності “бутлегери” не мали.

Виноград, що вирощувався на двох ділянках, використувався спритними ділками для виготовлення сировини. У подальшому сировина перероблялась виробничим способом у вино, яке розливалось у діжки та пляшки. Реалізація фальсифікованого вина здійснювалась прямо зі складського приміщення та через Інтернет.

В рамках кримінального провадження, відкритого за ч.3 ст.204 КК України, по факту незаконного виготовлення, зберігання, збуту та транспортування з метою збуту підакцизних товарів, податковими міліціонерами, з санкції суду, проведено обшук вказаних об’єктів.

У результаті обшуку із незаконного обігу вилучено понад 28 тисяч літрів фальсифікованих алкогольних напоїв на суму понад 4,6 млн.грн. та обладнання, що використовувалося в протиправній діяльності на суму 7,6 млн. грн.

Всього вилучено ТМЦ загальною орієнтовною вартістю 12,3 млн. гривень.

Слідчі дії у рамках зазначеного кримінального провадження тривають.

9 8 7 6 11

One Response to В Очаківському районі викрито підпільних цех з виробництва алкоголю (ФОТО)

Leave a Reply