19.11.2015

В Одесі завершують ремонт жд вокзалу

???????????????????????????????????? В Одесі завершуються комплексні ремонтні роботи на залізничному вокзалі. Роботи тривають вже майже два місяці і їх заплановано завершити до Дня святкування 150-річного ювілею Одеської залізниці – 4 грудня.

У роботах задіяні близько сотні будівельників (які працюють вахтовим методом) з чотирьох структурних підрозділів служби БМЕС залізниці: Одеського будівельно-монтажного експлуатаційного управління та трьох будівельно-монтажних поїздів станцій Вапнярка, Гайворон та Знам’янка.
Ремонтні роботи проводяться як ззовні, так і усередині будівлі вокзалу.Повідомляє прес-центр Одеської залізниці

????????????????????????????????????

Зокрема внутрішні роботи виконано в галереї вокзалу, першому квитковому залі: пофарбовано стелі, стіни та капітелі, влаштовано цементну стяжку покриття галереї, виконано ремонт штукатурки стін та розчищення карнизів, де необхідно було замінено ліпнину і влаштовано вуглову ліпнину. Всередині приміщень вокзалу проводиться олійне фарбування балясин, грат та радіаторів. Відремонтовано елементи декоративного огородження покрівлі бокового корпусу, комору багажного відділення та зал підвищеної комфортності. Працівники меблевого цеху Котовського будівельно-монтажного експлуатаційного управління оновили м’які меблі приміщень вокзалу, зокрема – відремонтували 50 крісел, п’ять м’яких куточків.
У будівлі безкоштовного туалету було демонтовано сантехнічні прилади, каналізаційні системи, прочищено і демонтовано каналізацію, виконано підготовку під стяжку.
Силами Заводу залізобетонних конструкцій відреставровані двері центрального входу на вокзал, залу транзитних пасажирів, цокольного приміщення камер схову.
Ремонт фасаду вокзалу здійснювався у кілька етапів, а саме: ремонт штукатурки фасаду, очистка, шпаклівка, ґрунтування, водоемульсійне фарбування. Крім того було знято, пофарбовано та проведено монтаж водостічних труб.
На території багажного відділення було демонтовано асфальтобетонне покриття і влаштовано тротуарною плиткою. Крім цього було виконано ремонти торців першої, третьої та четвертої платформ. П’яту та шосту платформи вокзалу облаштовують тротуарною плиткою, а згідно з оновленими Державними та Галузевими будівельними нормами України за 50 см від краю платформи укладають спеціальну плитку тротуарну плитку з тактильною поверхнею для людей зі слабким зором. Також будівельники виконують ремонт штукатурки та низу платформ, а на другій платформі – часткову заміну тротуарної плитки.
До кінця місяця буде відремонтовано паркан та виконано капітальний ремонт шостої платформи.
Виконаний комплекс ремонтних робіт є своєрідним подарунком пасажирам до ювілею магістралі, який не тільки прикрасить вокзал, а й надовго створить урочистий настрій містянам та гостям міста.

Leave a Reply