18.11.2015

В рамках місячника знань рятувальники зустрілися з учнями загальноосвітньої школи

9В рамках місячника знань з питань безпеки життєдіяльності та пожежної безпеки рятувальники Миколаївщини зустрілися з учнями Петрівської загальноосвітньої школи

17 листопада в рамках місячника знань з питань безпеки життєдіяльності та пожежної безпеки співробітники Головного управління ДСНС України завітали до учнів Петрівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та поспілкувалися зі школярами про основні правила безпечної поведінки.

На учнів середньої школи чекала більш серйозна та інформаційно насичена бесіда. В ході зустрічі рятувальники піднімали теми щодо професії пожежного-рятувальника, основних завдань, які виконують вогнеборці, причини та наслідки виникнення пожеж та багато іншого. Розглядаючи питання необережного поводження з вогнем, співробітники ДСНС продемонстрували школярам первинний засіб пожежогасіння – вогнегасник, розповіли про його різновиди, призначення та правила безпеки при його використанні. Також не залишили осторонь і питання вибухонебезпечних предметів.

Вогнеборці детально зупинилися на тих боєприпасах, які сьогодні часто знаходять на території нашого краю та надали рекомендації щодо порядку дій у разі їх виявлення.
Підводячи підсумки начальник відділу інформації та комунікацій з громадськістю Головного управління ДСНС України у Миколаївській області Ілляна Пацюк зазначила: «Нам завжди приємно зустрічатися із дітьми та бачити їх зацікавлені очі.

Це свідчить про те, що молодь прагне до безпечного та здорового способу життя. Ми спробували в цьому заході надати якомога більше корисної інформації, до того ж у доступній формі для дітей різного віку. Сподіваємося, що ці знання ніколи не стануть у нагоді, однак у разі потенційної небезпеки виникнення надзвичайної події чи пожежі кожен зорієнтується та буде знати як діяти та до кого звертатися!»

ГУ ДСНС України у Миколаївській області

Leave a Reply