07.09.2015

В Україні до кінця року подорожчають хліб, молоко, м’ясо та яйця

До кінця року хліб може зрости в ціні на 5% через сезонне подорожчання.

Про це поінформував в понеділок, 7 вересня, під час брифінгу директор департаменту продовольства Мінагрополітики Дмитро Шульмейстер, повідомляє “Укрінформ”.

“Ми очікуємо до кінця року невеличке зростання цін на хліб. Десь до 5%, і це буде в більшому разі виглядати як сезонне підвищення ціни”, – сказав Шульмейстер.

За його словами, ситуація на ринку м’яса зміниться перед новорічними святами, і сезонне подорожчання очікується також в межах 5%.

“Цінова ситуація на ринку м’яса стабільна. Ми очікуємо невеличке зростання під кінець року, як завжди це буває перед новорічними та різдвяними святами. Але ми очікуємо, що це зростання буде не вище  5%”, – зазначив Шульмейстер.

Він також додав, що сезонне коливання ціни на молоко також залишиться в межах 5%, а на яйця – від 5% до 7%.

Зростання ціни на соняшникову олію фахівці не прогнозують.

Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко, у свою чергу, запевнив, що підстав для зростання ціни на соціальний хліб до кінця року немає.

“У вересні-грудні 2015 року ми не бачимо підстав для зростання ціни хліба соціальних сортів. Загальна ситуація: хліба достатньо, ціна не збільшується, а навіть зменшується”, – запевнив Павленко.

Leave a Reply