01.10.2015

В Україну привезуть американські радари

U.S. President Barack Obama speaks about Syria during a joint news conference with Swedish Prime Minister Fredrik Reinfeldt at the Prime Minister's office in Stockholm, Sweden September 4, 2013. REUTERS/Kevin Lamarque (SWEDEN - Tags: POLITICS) - RTX1371S

Президент США Барак Обама підписав розпорядження про постачання в Україну військових радарівQ36

Про це заявив представник Атлантичної ради Адріан Каратницький, повідомляєМедуза.

Нові пересувні радарні установки, загальна вартість яких оцінюється в 20 мільйонів доларів, допоможуть українським військовим виявляти запуск ракет і артилерійських снарядів з відстані 18 та 24 кілометри відповідно.

За словами Каратницкого, у 75% випадків причиною втрат українських військовослужбовців є саме ракетні і артилерійські обстріли з боку противника.

Як повідомляв УНІАН, 30 вересня американський посол в Україні Джефрі Пайєтт написав у Twitter з посиланням на зустріч віце-президента США Джо Байдена з президентом України Петром Порошенком у Нью-Йорку, що Сполучені Штати передадуть Україні впродовж осені нові контрабатарейні радари.

“Серед багатьох питань віце-президент Байден поінформував Порошенка, що нові контрбатарейні радари Q36 надійдуть в Україну цієї осені”, – повідомив Пайєтт

 

 

Leave a Reply