10.03.2022

Від обстрілів агресора у Сєвєродонецьку ще одна людина загинула, у Рубіжному троє поранених


На Луганщині від обстрілів російського агресора наразі у Сєвєродонецьку ще одна людина загинула, а у Рубіжному – троє поранених.


Про це у Фейсбуці повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

«Внаслідок обстрілу м. Рубіжне: Забіркине – виявлено та евакуйовано 1 пораненого; вул. Менделєєва – загорання на балконі та кухні, виявлено 2 поранених… Внаслідок обстрілу м. Сєвєродонецьк: виявлено 1 загиблого (вул. Курчатова, продуктовий магазин)», – написав очільник області.

Раніше він повідомляв, що вранці сьогодні, 10 березня, у Сєвєродонецьку через обстріли на вулиці Лисичанська у пошкодженому будинку загинула одна людина, дві були травмовані, ще чотирьох було поранено на вулицях Донецька, Лісова та вулиці Гагаріна.

Гайдай також повідомив, що у Сєвєродонецьку горять торговельні палатки на перехресті по вул. Курчатова та пр-к Гвардійській, недалеко горить квартира, зафіксовано обвал стіни сусідньої квартири. По вулиці Вілісова теж горить квартира, постраждалих немає, перебитий газовід. Через обстріли гасіння наразі неможливе.

Крім того, газовід перебито ворожими обстрілами по проспекту Гвардійському, додав голова ОВА.

Він нагадав, що через обстріли виникло загоряння на відкритому складі макулатури на Рубіжанському картонно-тарному комбінаті по вулиці Менделєєва у місті Рубіжне.

Джерело: Укрінформ

Leave a Reply