Працівники управління превентивної діяльності ГУ НП в Миколаївській області спільно з працівниками молодіжної превенції Ленінського відділу поліції організували для дітей-сиріт цікаву та пізнавальну екскурсію на молокозавод «Лакталіс-Миколаїв».
Діти, які втратили батьків, або з інших обставин опинилися в школі-інтернаті, разом з правоохоронцями здійснили цікаву та пізнавальну екскурсію-подорож на молокозавод. Метою такого заходу стало залучення підростаючого покоління до здорового способу життя, правильного харчування та розширення кругозору дітлахів в цілому.
Перш ніж розпочати мандрівку заводом, працівник підприємства розповіла дітям історію його створення. Гості дізнались, що більшість відомих молочних «брендів» в Україні виробляються саме на заводах мережі «Лакталіс».
Після невеликого історичного екскурсу дітей запросили подивитись виробничі цехи. Там малеча побачила весь процес приготування десертів – починаючи від надходження молока та змішування інгредієнтів, закінчуючи упаковкою вже готового продукту.
Крім цього, діти побачили великі автомобілі-молоковози, величезні ємності для зберігання молока. Особливий інтерес у них викликала робота фасувальних автоматів. В ході екскурсії учні ставили технологу багато питань про роботу заводу і переробку молока.
В кінці екскурсії працівники заводу пригостили маленьких гостей смаколиками. Діти, в свою чергу, дякували правоохоронцям та працівникам підприємства за цікаву та пізнавальну подорож молочною країною.
Правоохоронці запевнили, що продовжуватимуть організовувати для дітей подібні заходи. Про їх доцільність зазначають і вихователі школи-інтернату. Адже оточити дітей турботою і увагою, дати частинку тепла і любові – завдання усіх нас, дорослих.
Управління превентивної діяльності ГУ НП в Миколаївській області





