09.03.2022

Віце-губернатор виявився мерзотою

Від війни страждають усі, але найбільше страждають діти.
Події, що відбуваються зараз, залишаться в їхній пам’яті до глибокої старості.
Ось що написав користувач Ігор Фінкельштейн на своїй сторінці, в соціальній мережі ФБ:

“Война, обнажает гнилую сущность многих людей. Только что позвонили из Вознесенска. В местный интернат эвакуировали детей-сирот из нескольких интернатов Николаева и области. Им пришлось просидеть несколько дней в убежище, пока шли бои за город, без воды, электричества, тепла и связи.
Пару дней назад, представитель уполномоченного по правам детей в Николаевской области, П.Шульга инициировал вывоз детей в Западную Украину. Но детей вывезти не удалось. Этому воспрепятствовал один из замов главы Николаевской облгосадминистрации АЛЕКСАНДР ТРАЙТЛИ.”

Я обращаюсь к ВИТАЛИЮ КИМУ. Виталий Александрович! Сколько времени ещё, эта мразь по фамилии Трайтли, будет числиться Вашим заместителем???

Нам вдалося зв’язатися з одним із вихователів, які зараз перебувають у Вознесенську, і він підтвердив це. Війна стала моментом істини для багатьох і розкрила гнилу суть окремих осіб.

У той час, коли одні намагаються нажитися на війні,

Радник мера – мародер?

інші віддають своє життя для спасіння дітей.

На Миколаївщині окупанти обстріляли автобус із працівниками дитбудинку: троє жінок загинули

Ще до війни віце-губернатор Олександр Трайтлі став скандально відомий не тільки на Миколаївщині, але й у всій Україні.

Але зараз його саботаж евакуації дітей сиріт у безпечне місце виглядає мерзенним.
Залишається сподіватися, що найближчим часом голова Миколаївської військової адміністрації Віталій Кім відправить свого заступника в небуття.

А сиротами, що застрягли у Вознесенську, зацікавилися у Італії. Італійські волонтери роблять все можливе, щоб евакуювати дітей у безпечне місце.

М.Гаранін

Leave a Reply