Миколаїв продовжує забезпечувати мешканців безкоштовною питною водою.
За даними ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», лише протягом квітня через мережу точок видачі було реалізовано понад 8,2 млн літрів води. Загалом від початку 2026 року обсяг виданої води вже сягнув позначки у 33,6 млн літрів.
Наразі в усіх районах міста функціонують 79 точок, які працюють щодня з 05:00 до 24:00. Фахівці підприємства здійснюють щоденне обслуговування обладнання, щоб гарантувати безпеку та належну якість води. Знайти найближчу адресу та перевірити актуальні результати лабораторних досліджень можна за допомогою онлайн-карти.


