27.09.2015

Volkswagen зміг одурити клієнтів завдяки програмам від Bosch – ЗМІ

Відомий світовий постачальник технологій і послуг у галузі автомобільних і промислових технологій німецька група компаній Bosch у 2007 році розробила і поставила програмне забезпечення для автогіганта Volkswagen з метою тестування викидів двигунів його дизельних автомобілів.

Про це повідомляє ділове французьке видання La Tribune.

«Постачальник автомобільних комплектуючих «Герлінген» (Gerlingen), розташований у південно-західній частині Німеччини, передав програмне забезпечення для вимірювання обсягів шкідливих викидів Volkswagen, яке було розроблене групою компаній Bosch у 2007 році», – зазначає видання.

За його даними, Volkswagen встановив це програмне забезпечення Bosch на своїх дизельних двигунах з метою «підтасування результатів тестування викидів». При цьому, як стверджує La Tribune, обладнання встановили незаконно. На прохання прокоментувати цей факт, представники Bosch відповіли відмовою, зазначивши, що «у контексті торговельних відносин з Volkswagen група компаній має зобов’язання дотримуватися конфіденційності».

Раніше Volkswagen визнав, що дизельні двигуни, встановлені на близько 11 млн його автомобілях по всьому світу, були обладнані програмним забезпеченням, котре видавало підроблені результати шкідливих викидів. Глобальний скандал коштував місця керівникові автоконцерну із 2007 року Мартіну Вінтеркорну. Його наступником став колишній шеф Porsche Матіас Мюллер, американське представництво перейшло під керування колишнього керівника Skoda Вінфріда Валанда. Перестановки у верхівці VW ще не завершені.

Нагадаємо, скандал спалахнув після того, як фахівці Агентства із захисту довкілля США виявили, що на 482 тисячі автомобілів Volkswagen із дизельними двигунами встановлювалося програмне забезпечення, що дозволяло в рази знизити показники викидів вихлопних газів і обійти екологічні стандарти. Після цього розпочалися перевірки і в інших країнах.

Джерело: «Укрінформ».

Leave a Reply