Для того аби Миколаїв став дійсно європейським містом, необхідно прибирати з центральних вулиць, перехресть незаконні будки.
Про це заявив міський голова Олександр Сєнкевич в ефірі програми «Діалог» на телеканалі «Март».
Міська влада розробить комплексну схему розміщення тимчасових споруд. Мер прийняв рішення про те, що починати слід з центральних магістралей, перехресть, де в даний момент розміщено величезну кількість тимчасових споруд, документи на які отримані незаконним способом – «вирішили».
– Зараз такого не буде, ніяких «вирішили» в міськвиконкомі не пройде. У понеділок приступає до роботи новий головний архітектор, основне завдання якого – рятувати систему від «вирішили». Найближчим часом буде розроблена комплексна схема для проспекту Центрального, і тоді ми зрозуміємо, скільки це коштує (цим повинна займатися спеціальна архітектурна організація), скільки часу нам потрібно. Потім перейдемо на інші вулиці та проспекти, – зазначив Олександр Сєнкевич.
Мер пообіцяв, що перехрестя в місті будуть вільні від будок, кіосків. В рамках комплексної схеми буде розроблений новий архетип тимчасових споруд, який повинен добре виглядати і мало коштувати. Проте, яким би гарним не був розроблений архетип, тимчасові об’єкти не повинні створювати незручність для переміщення городян. Крім того, вони не повинні заважати розвитку в Миколаєві велосипедної інфраструктури. Також стоїть питання про наявність туалетів в таких спорудах.
– Я не проти торгівлі і малого бізнесу. Я проти того, щоб це було нелегально, – підкреслив мер Миколаєва. – Це виклик, як для мене, так і для городян. Миколаївці повинні проявляти свою активну позицію.
Читайте також: Городская администрация продолжает бороться с МАФами



