24.11.2015

“Я планую працювати відкрито”- Олександр Сєнкевич

iСьогодні, 24 листопада, міський голова Олександр Сєнкевич після урочистої сесії міської ради провів зустріч з главами фракцій політичних партій у міській раді.

Олександр Сєнкевич з керівниками фракцій Ігорем Дятловим («Опозиційний блок»), Сергієм Ісаковим («Самопоміч»), Володимиром Криленко («Солідарність» – Блок Петра Порошенка»), Олегом Крісенко («Наш край») обговорив робочі питання для планування та подальшої роботи новообраної Миколаївської міської ради.

Я планую працювати відкрито, із залученням усіх депутатських фракцій до управління містом, – підкреслив Олександр Сєнкевич.

– І прошу вас до 3 грудня подати мені пропозиції по кандидатурі секретаря міської ради 7 скликання. Також прошу вас запропонувати кількісний і персональний склад депутатських комісій, розробити Положення про постійні комісії Миколаївської міської ради та Регламент роботи Миколаївської міської ради 7 скликання.

Крім того, Олександр Сєнкевич попросив запропонувати нову структуру виконавчої влади міста Миколаєва, яка, на думку новообраного мера, потребує зміни.

Ми збираємося змінти структуру. Я б хотів почути ваше бачення, врахувати це при розробці нової структури виконавчої влади. Нинішня структура є не зовсім ефективною, – сказав міський голова.

Олександр Сєнкевич закликав депутатів консолідувати зусилля:

Я дуже сподіваюся на плідну спільну роботу, сподіваюся, що політичні вподобання ніяк не вплинуть на нашу роботу. І разом з вами ми зможемо прийти до того, що називається успішне, гарне, улюблене місто Миколаїв.

Ігор Дятлов запропонував створити робочу групу для підготовки до наступної сесії, попросив Олександра Сєнкевича озвучити свої пропозиції щодо основних стратегічних напрямків розвитку міста, а також запросив мера на засідання фракції «Опозиційного блоку» для знайомства з депутатами.

Олександр Сєнкевич підтримав пропозицію про створення робочої групи, а також попросив подати побажання щодо кандидатур на керівні посади у виконкомі міської ради, на посади заступників міського голови, керівників комунальних підприємств, які, на думку Олександра Сєнкевича, зараз працюють недостатньо ефективно.

На сьогоднішній день є порозуміння з багатьох питань, пов’язаних з формуванням комісій, є легкі розбіжності, якщо ми їх оперативно владнаємо, формування комісій у нас піде досить швидко, – висловив свою точку зору Сергій Ісаков.

Свою пропозицію вніс і Олег Крісенко:

Наша фракція пропонує, щоб керівні органи комісій були пропорційні кількості депутатів у міській раді.

Олександр Сєнкевич рекомендував обговорити цей момент на засіданні робочої групи.

Мер також припустив, що перша робоча сесія нової міськради буде передноворічною, адже всі проекти рішень міської ради мають бути опубліковані за 20 робочих днів до розгляду.

В останній момент Сергій Ісаков запропонував членам робочої групи зустрітися прямо сьогодні, щоб «хоча б подивитися один одному в очі» і визначити, чи є серйозні протиріччя.

Олександр Сєнкевич погодився з такою пропозицією

Що ж, прошу всіх протерти очі і прийти подивитися один одному в очі, – резюмував мер.

Перше засідання робочої групи призначено на 16.00.

Leave a Reply