06.09.2015

Яценюк заявив про підвищення податків олігархам

Уряд прийняв рішення про підвищення податків для українських олігархів. Про це у ефірі програми «10 хвилин із Прем’єр-міністром» сказав очільник українського уряду Арсеній Яценюк, підбиваючи підсумки першого етапу податкової реформи.

«Урядом було прийнято рішення про підвищення податків на українських олігархів. У першу чергу, це було підвищення податків на найбільш привабливі види бізнесу, які знаходяться в руках олігархів – це нафта, газ та природні копалини. І об`єктивно, що вони прийняли без аплодисментів таке урядове рішення», – розповів Яценюк.

За його словами, це рішення дало можливість виконувати державний бюджет, сплачувати пенсії, заробітні плати та інші соціальні пільги.

«У тому числі, і прийняти рішення про підвищення заробітньої плати, пенсії і всіх соціальних стандартів», – наголосив очільник уряду.

Також Прем’єр поінформував про запровадження так званого трансфертного ціноутворення.

«Раніше олігархи могли легко ховати свої доходи в офшорних зонах. Зараз цей закон дає вирахувати їхні реальні прибутки і заставити їх заплатити реальні податки», – пояснив Яценюк.

Укрінформ

Leave a Reply