28.04.2022

Замість бомбосховищ – секс-шопи. Реальності Миколаєва


Ситуація, що склалася, у Миколаєві, з водою розкрила злочинну бездіяльність міської влади.

Але в тіні залишилася не менш злочинна діяльність, яку миколаївська міська влада здійснювала останні двадцять років.

Старожили Миколаєва добре пам’ятають, що у більшості будинків, збудованих у 50-х роках, минулого століття, так званих “сталінок”, були чудово обладнані бомбосховища. Оскільки будинки будувалися після Другої світової війни, то вони були розраховані на ядерне бомбардування.

Ще у 90-х роках у них стояли прилади дозиметричного контролю, газоаналізатори, повітряні фільтри. Був солідний запас питної води. Але прийшли двотисячні. І жага наживи переважила потреби цивільної оборони.

Міська влада почала розпродавати підвальні приміщення, в яких були розташовані бомбосховища. Про те, що це стратегічні об’єкти, ніхто з чиновників не згадав. Натомість з’явилися секс шопи, масажні кабінети, магазини одягу, кафе тощо.

І коли настало 24 лютого 2022 року, більшість бомбосховищ уже було знищена.

Нам вдалося поспілкуватися із кількома депутатами, минулих скликань. І вони називають прізвища людей, які безпосередньо причетні до знищення бомбосховищ.

Це Чайка, Пеліпас, Болотний. Більшість із цих персонажів живе і чудово почувається.

Те, що вони вчинили, це злочин проти національної безпеки. Такі злочини не мають терміну давності. Хочеться сподіватися, що компетентні органи, за аналогією з історією з водопостачанням, порушать кримінальну справу за фактом знищення бомбосховищ.

М.Гаранін

Leave a Reply