10.03.2016

Завтра відбудеться четверта сесія Миколаївської обласної ради

????????????????????????????????????

Вчора, 09 березня, відбулось засідання президії обласної ради. Депутати розглянули питання, що вносяться на розгляд четвертої сесії обласної ради.

Майже всі питання були одноголосно прийняті членами президії.. Жваве обговорення викликало питання про стан доріг загального користування у Миколаївській області та перспективи вирішення проблемних питань, пов’язаних з їх ремонтом та реконструкцією. Разом з цим обговорили питання про обрання представників до складу поліцейських комісій.

Також на розгляд четвертої сесії обласної ради внесені чотири звернення депутатів Миколаївської обласної ради сьомого скликання до Верховної Ради, Кабінету Міністрів України, та Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру щодо:

передачі об’єкта соціальної інфраструктури – дитячого оздоровчого центру «Комунарівець» з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області;

збільшення обсягів видатків Миколаївській області для забезпечення медичних заходів окремих державних програм;

щодо незадовільного стану автомобільних доріг державного значення Н-11 Дніпропетровськ-Миколаїв (через Кривий Ріг) та Н-14 Олександрівка-Кіровоград-Миколаїв;

За підсумками президії Миколаївської обласної ради на розгляд четвертої сесії обласної ради сьомого скликання внесено 38 питань.

Прес-служба Миколаївської обласної ради

Читайте також: Трудно быть мэром: Сенкевич опасается импичмента

Leave a Reply