27.12.2018

Перший в Україні Модуль-Хлів-Свинарник прийняв новоселів

4Це сталося у селі Кумари Первомайського району Миколаївської області, в домогосподарстві Ольги і Бориса Варецьких.

Господарська споруда модульного типу для вирощування свиней має з класичним сільським хлівом хіба що схожу назву. Модуль-Хлів є компактним за розмірами — всього лише 6,4 м на 12,6 м, але має все необхідне для того, аби повністю відповідати європейським стандартам вирощування худоби.1

Роздягальня, санпропускник з душем і спецодягом — це ті приміщення, через які проходить шлях господарів до кормоцеху. Через перестінок від нього — тваринницький цех. До нього ведуть двері, але користуватися ними доведеться не часто: корм і вода подаються тваринам за допомогою сучасного напівавтоматичного обладнання, органічні відходи через щілястий люк відправляються у підземний басейн перетворюватися на екологічні добрива.

Всюди — стерильна чистота, ергономіка та сучасні технології, що спрощують догляд за тваринами і гарантують високу ефективність праці. Тепер подружжя Варецьких буде вирощувати не чотирьох свиней на рік, як досі, а мінімум дев’яносто, і не в багнюці та тяжкою фізичною працею, а незрівняно легше і в чистоті! Бо відгодівельний цех площею близько 47 квадратних метрів розрахований на одночасне розміщення 45 свиней — саме стільки поросят сьогодні й справили новосілля. А через неповних 5 місяців вже відгодованих кабанів змінить наступний гурт поросят.3

Модуль-Хліви для селян — це одна із складових частин Сільської політики, концепцію якої написав і почав втілювати в життя відомий агроінвестор, громадський і політичний діяч Аркадій Олексійович Корнацький. Модуль-Хліви будуть різних модифікацій, для різних видів домашніх тварин, в тому числі корівники.
6

Для переробки продукціії передбачаються Модуль-Цехи. Виготовлятися модулі будуть промисловим методом, з високою ступінню готовності, і монтуватися в селянських дворах та селах за лічені дні. З цією метою Корнацький вже створив спеціалізовану лізингову компанію, через яку селяни зможуть обзаводитися Модуль-Хлівами разом з технологічним обладнанням для них, тваринами, кормами для їх вирощування та усім іншим, необхідним для ефективного господарювання селянської сім’ї та відродження українського села.

48405208_2291954560835210_8059410177079640064_n

received_2364872083588238

received_930367540501621

4 Responses to Перший в Україні Модуль-Хлів-Свинарник прийняв новоселів

  1. Татьяна says:

    здорово! Успехов Вам,и нормальной прибыли!

  2. Pingback: злодійське кодло, що прикривається назвою “українська політична еліта”, нищить Україну | Сурма

  3. Roman says:

    Де можна купити, ціна і термін окупності?

  4. Александр Разин says:

    Как обзавестись таким модулем?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *