03.07.2022

3 липня Україна відзначає День зенітних ракетних військ

День військ протиповітряної оборони України (ППО) відзначається 3 липня. До складу ППО входять радіотехнічні війська, зенітні ракетні війська, винищувальна авіація, війська зв’язку, спеціальні частини. Сьогодні всі причетні до ППО військові відзначають своє свято.

Слово “ППО” після 24 лютого знає кожен українець. Сили ППО збивають чимало ворожих дронів, ракет і бомбардувальників. Вони охороняють наш спокійний сон і рятують сотні невинних життів.

За словами речника сил ППО, військові ЗСУ застосовують неймовірні техніки боротьби з повітряними загрозами:

“З такими масованими ударами противника ніхто в світі не стикався. Повітряні сили, ППО Сухопутних військ та інших складових сил оборони щодня стикаються з такими викликами і намагаються шукати різні методи протидії ракетам окупантів. Противник нас перевершує кількісно і технологічно, але ми користуємося тим, що на своїй землі, що у нас сильний бойовий дух, що нам відступати нікуди, і ми будемо шукати будь-які рішення, щоб берегти наших людей і землю”

День ППО України: історія свята

День ППО відзначається в першу неділю липня. Цього року свято випало на 3 число. Свято було засноване Леонідом Кучмою в 1997 році. У українських сил ППО є ще одне свято, яке встановлене Віктором Ющенком на першу неділю серпня.

День ППО відзначається за участю вищого військового керівництва країни. У це свято військові отримують нагороди за службу і приймають привітання від рідних і від усіх українців.

Також 3 липня – День Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Подія носить щорічний характер і припадає на першу неділю липня. Започаткована була наказом президента 2015 року. Військово-Морські Сили відіграють важливу роль у захисті України та забезпеченні обороноспроможності держави.

УНІАН

Leave a Reply