Завершальний етап великого обміну полоненими у форматі тисяча на тисячу відбувся 25 травня – в Україну повернулися 303 полонених.
Як повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими, усі 303 визволених сьогодні Оборонців – чоловіки, представники рядового та сержантського складу.
Визволені Захисники обороняли Україну на Донецькому та Луганському напрямках, на Запоріжжі та Харківщині, у Херсонській, Сумській та Чернігівській областях. Додому повертаються 70 Оборонців Маріуполя.
24 травня відбувся другий етап великого обміну полоненими з російською федерацією у форматі “1000 на 1000” й повернулися в Україну 307 оборонців.
23 травня відбувся перший етап великого обміну полоненими між Україною та росією. Обмін проводиться у форматі “1000 на 1000”, який триватиме три дні. Повернулися тоді 307 полонених – 270 військових та 120 цивільних.
16 травня 2025 року в Стамбулі відбулися перші за останні три роки переговори між делегаціями України та росії. За підсумками зустрічі сторони дійшли згоди щодо обміну полоненими у форматі “1000 на 1000”.
Джерело: Інтент


