05.03.2022

А. Корнацький: Час вже озброїти народ, який хоче захистити Вітчизну!

Роблю перепост власного нічного посту і прошу друзів по соц.мережах, які мають спілкування з вищими можновладцями, допомогти донести до них зазначені проблеми. Зрозумійте, я публікую їх  задля негайного усунення надзвичайно важливих проблем.

Шановна Olena Tregub, до Вас звертаюся вже втретє, Ви з Генсек НАКО, що бореться з корупцією в міністерстві оборони, маєте прямі контакти з міністром оборони, Ви ж стовідсотково й легко можете донести проблему до Oleksii Reznikov.

Що заважає Вам це зробити?

Рєзніков міг би легко перекинути питання іншим дотичним до правотворчості можновладцям, в тому числі президенту. Повідомте Рєзнікова, дайте підтвердження, чекаю.

Знову зрада і обман народу.

Не виключаю, що і цей критичний щодо актів органів влади пост викличе вонь деяких «поцріотів», яким аби було гарно сказано, аби гарна назва…

А що всередині лайно – то байдуже. Мовляв якщо війна, то навіщо ти їх критикуєш, нам всім зараз єднатися треба ….

А як можна єднатися з цими йолопами і ворогами народу (у вищих органах влади є і ті й інші, 100%), які замість вкрай необхідних під час війни правових актів приймають таке, що навіть говном називатися недостойно ???!!!

Кілька днів тому я написав про шкідницьку Постанову Кабміну 1449 від 29 грудня 2021 року, яка повністю унеможливлює створення Добровольчих формувань громад і яку треба негайно переписати, адресував той пост прем’єру Денис Шмигаль, міністру оборони Резніков Олексій, Командувачу Сил ТрО Юрій Галушкін.

Ще не дочекався реакції, як раптом позавчора несподівана радість: Верховна Рада 3 березня прийняла закон «Про забезпечення участі цивільних осіб у захисті України»!

Прочитав про це в інтернет-ЗМІ пізно увечері й так зрадів, що негайно, не ознайомившись з текстом нового закону, поширив інформацію в чаті місцевих добровольців …

А сьогодні як глянув текст того  закону – очам своїм не повірив ….

ВІН НЕ ПОШИРЮЄТЬСЯ НА ОСІБ … ЩО ПІДЛЯГАЮТЬ МОБІЛІЗАЦІЇ !!!

Наразі мобілізації підлягають чоловіки віком від 18 до 60 років включно…

Відповідно, на них цей закон не поширюється !!!

Відповідно, озброюватися мають право … лише діти, жінки й пенсіонери !

А чоловіки, які за законом підлягають мобілізації, але з різних причин не мобілізовані, знаходяться за місцем проживання й прагнуть захищати свої села та міста із зброєю в руках, озброюватися не мають права !!!

До речі, щоб ніхто не слав таких чоловіків до Тер оборони, повідомляю: згідно закону «Про основи національного спротиву”, відповідно до якого створені частини ТерО, вони … не мають права брати участь у бойових діях!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Як це все називається, як не підривна діяльність під час війни  і державна зрада?!!!!!!!!!!!!!!!

Наводжу текст цього видатного за паскудністю закону, читайте, і зверніть особливу увагу на останнє речення ст.1:

«Закон України «Про забезпечення участі цивільних осіб у захисті України»

Зважаючи на частину першу статті 65 Конституції України, згідно з якою захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є обов’язком громадян України,

Верховна Рада України постановляє:

Стаття 1. У період дії воєнного стану громадяни України, а також іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах перебувають на території України (далі – цивільні особи), можуть брати участь у відсічі та стримуванні збройної агресії Російської Федерації та отримати вогнепальну зброю і боєприпаси до неї відповідно до порядку та вимог, установленому Міністерством внутрішніх справ України, наказ про затвердження якого, як виняток, не потребує державної реєстрації в Міністерстві юстиції України.

Цей Закон не поширюється на військовослужбовців та осіб, які підлягають мобілізації.»

Йолопи таке написати не можуть, вони можуть лише проголосувати за таке лайно. А написано це ворогами українського народу.

Прошу всіх хто може, переслати цей пост Зеленский Владимир Александрович президент Украины!, а мою знайому Olena Tregub, яка має можливість донести інформацію до міністра оборони України – Oleksii Reznikov

Дякую.

П.С., мало не забув: голову Верховної Ради України Ruslan Stefanchuk палко вітаю з надзвичайними успіхами у продовженні злочинних «подвигів» його попередників Гройсмана, Парубія та Разумкова з подальшого перетворення українського  законодавства   на квазі-юридичний мотлох.

 

Аркадій Корнацький

Leave a Reply