03.03.2022

Аркадій Корнацький: П’ять питань і одне прохання до губернатора Миколаївщини

Ще є час виправити ситуацію з Добровольчими формуваннями громад,  яка зараз із вини органів влади перебуває у глухому куті…

Читаю повідомлення, що у Миколаєві 28 лютого створена «Областная стража».

Бачу фотографії прекрасно екіпірованих і озброєних чоловіків, «к отбору которых», зі слів голови ОДА Vitaliy Kim «подошли очень строго».

Начебто треба радіти, але виникають питання до того ж Віталія Кіма:

  1. Ця “Областная стража” чому має російськомовну назву? Українською як це буде? Вкажіть, щоб не вгадувати навмання.
  2. Хто ж це так «строго» відбирав кандидатів у «стражу»? Яка така Комісія?
  3. Якщо це «Областная стража», то чому вона має боротися з мародерами й бандитами у Миколаєві, як анонсовано, а не в селах і селищах області?

Миколаїв що, не здатний створити «Городской стражи»? У Сенкевича  фантазії не хвата? Чи у Миколаєві поліції, СБУ, ДБР і всіх інших “силовиків» уже нема, втекли з міста?

І взагалі, за чий рахунок цей «бенкет», і який бюджет утримання цієї «стражі» ? Двісті чоловік “под ружьём” коштують чимало !

  1. На якій правовій підставі створена ця “стража”, який вона має правовий статус, відповідно до якої букви закону вона озброєна бойовою зброєю? І чому не для війни з агресором, а буцім-то для ловлі злодюжок?
  2. Як цій “стражи” вдалося легітимізуватися так швидко, яка чарівна паличка їм допомогла?

Можете вважати, що ці питання задані від заздрощів.  Всі мої намагання, разом із сотнями інших чоловіків з воєнним досвідом із Первомайського  району Миколаївської області, офіційно і законно створити Добровольчі формування громад, щоб доєднатися до Сил Тероборони, за потреби отримати зброю і стати на захист Вітчизни, сьогодні вперлися в броньовану бюрократію. І Добровольчі формування не ставлять на облік, і до Тер.оборони добровольців не приймають. І це при тому, що фронт уже чути неозброєним вухом.

А у оточення “губернатора” щодо екіпіровки і озброєння нема жодних проблем !

Чому так? Думаю що відповідь дуже проста: тому що насправді ця “стража” напевне створена виключно для охорони самого Кіма.

Ну, можливо ще когось із обласного “естеблішменту”. Щоб не зобидив хто ненароком.

Підкреслюю: всі ці питання – до Vitaliy Kim Віталія Кіма, нині він у області вирішує все. Він ще має можливість виправити ситуацію з Добровольчими формуваннями громад, яка зараз із вини органів влади перебуває у глухому куті.

Аркадій Корнацький

Аркадій Корнацький

Аркадій Корнацький

Leave a Reply