16.02.2022

Через пошкодження газопроводу 552 споживача залишились без газу

15 лютого, аварійно-ремонтна бригада АТ «Миколаївгаз» працює на місці пориву газопроводу в Березанському районі в с.Рибаковка.

Причиною аварії стало те, що підрядна організація, яка проводила земельні роботи, пошкодила підземний газопровід середнього тиску.

На місце аварії прибув екіпаж аварійно-диспетчерської служби АТ «Миколаївгаз» для усунення небезпечної ситуації та наряд поліції для фіксації цього випадку на місці події.

В цілях безпеки споживачів, газопостачання припинено 552 клієнтам та 9 комунально-побутовим об‘єктам.

Варто зазначити, що підрядна організація, яка проводила земляні роботи, виконувала їх без присутності представників АТ «Миколаївгаз».

Тепер, згідно з Кодексом ГРМ, пошкодивши газопровід, вона має компенсувати завдані збитки та сплатити за ремонтні роботи і повторний пуск газу.
Після заміни пошкодженої ділянки та випробувань на герметичність газовики відновлять подачу газу до осель.

Проте для якнайшвидшого пуску газу, згідно з Правилами безпеки, споживачі мають надати доступ працівникам АТ «Миколаївгаз» до своїх помешкань з метою перевірки газової системи, їх мереж та приладів на справність та безпечність експлуатації.

Від того, наскільки швидко буде перевірена система, залежить, коли буде поновлене газопостачання.

Нагадуємо, проведення земельних робіт в охоронних зонах газопроводів вимагає попереднього погодження та дотримання правил їх проведення.

Leave a Reply