21.05.2022

Через проблеми з паливом піднімуть ціну на проїзд

Миколаївський міський голова, Олександр Сєнкевич, зазначив, що якщо найближчим часом ситуація з паливом не стабілізується, доведеться ще підвищувати ціни на проїзд у громадському транспорті.

Так, зараз у комунальному електротранспорті проїзд коштує 8 гривень, у маршрутках – 10 гривень. Проте, це не покриває витрати підприємств-перевізників.

«Якщо говорити про «Миколаївпастранс», наші «зелені автобуси», то ціна на паливо стрибнула і там не виходить. Ми бачимо за кількістю маршруток, що стало невигідним їздити. Якщо ситуація найближчим часом не стабілізується, доведеться ще піднімати вартість проїзду і вони знову до нас звертатимуться чи не виходитимуть взагалі. Я зараз не знаю, хто готовий собі на збиток працювати».

Щодо електротранспорту, зараз сформувалася заборгованість з електроенергії. Електротранспорт працював постійно з початку війни, крім окремих періодів, коли було пошкоджено мережі.

“Наше завдання забезпечити і автобуси, і тролейбуси, і трамваї, щоб вони виходили все, що у нас є, на роботу”.

З автобусами це зробити складніше, бо частина з них була пошкоджена обстрілами, частина спрямована на евакуацію мешканців міста, ще частина використовується для потреб армії.

Тому автобусний парк слід поповнювати. Також ще прийдуть у місто тролейбуси за програмою співпраці з ЄБРР.

Джерело: СвідокІнфо

 

Leave a Reply