01.08.2022

Через ворожі обстріли на Миколаївщині сталося 10 пожеж

Протягом доби, з 31 липня на 1 серпня, на території Миколаївської області зареєстровано 29 пожеж, 10 з яких виникли в результаті бойових дій.

Як інформують в ДСНС Миколаївщини, внаслідок обстрілів окупантами, потрапляння боєприпасів та уламків від них, горіли: господарча споруда, сінник та ангар із сіном на території приватного домоволодіння с. Котляреве Шевченківської сільської ради Миколаївського району. Пожежу ліквідували вогнеборці 16 ДПРЧ 2 ДПРЗ на загальній площі 260 га.

Рятувальники 2 ДПРЧ 2 ДПРЗ ліквідували пожежу офісних приміщень на вул. Потьомкінській м. Миколаєва на площі 200 кв. м.

Ще одна пожежа, внаслідок ворожих обстрілів, виникла також у Заводському районі м. Миколаєві. Тут горіла господарча споруда. Вогнеборці 3 ДПРЧ 2 ДПРЗ ліквідували займання на площі 30 кв. м.

На площі 8 кв. м рятувальники 3 ДПРЧ 2 ДПРЗ ліквідували пожежу покрівлі даху спортзалу на вул. Спортивній м. Миколаєва.

Внаслідок влучення боєприпасів та їх уламків горіли суха трава, чагарники та стерня на відкритій території біля садово-виноградного товариства “ Вимпел” Мішково-Погорілівської територіальної громади Миколаївського району. Рятувальники 1 ДПРЧ 2 ДПРЗ ліквідували пожежу на площі 5000 кв. м.

Згодом загорілось сміття та суха трава на вул Кузнецькій м. Миколаєва. Пожежу загасили вогнеборці 3 ДПРЧ 2 ДПРЗ на площі 10 кв. м.

Пожежно-рятувальні відділення 5, 4 ДПРЧ 2 ДПРЗ, чергова зміна оперативно координаційного центру ГУ ДСНС, Галицинівський загін місцевої пожежної охорони двічі гасили пожежі хвойного настилу, лісових насаджень, сухої трави та чагарників на території Балабанівського лісового урочища ДП “Миколаївське лісове господарство” на площі понад 10 га.

Вночі, 1 серпня надійшло повідомлення про обстріл Заводського району м. Миколаєва та виникла пожежа даху двоповерхової будівлі диспансеру. Вогнеборці 3, 4 ДПРЧ 2 ДПРЗ, аварійно рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення та черговою зміною оперативно-координаційного центру ліквідовано пожежу на площі 150 кв. м.

Через влучення боєприпасів вогнеборці 2 ДПРЧ 2 ДПРЗ ліквідували пожежу одноповерхового житлового будинку на вул. Лягіна м. Миколаєва на площі 15 кв. м.

Leave a Reply