05.07.2018

Через запуск Мигіївської ГЕС постраждала екосистема Південного Бугу

2   Після запуску турбін Мигіївської ГЕС в основному руслі Південного Бугу, де були пороги, значно зменшився об’єм води.В результаті цього гине флора і фауна.

Проблему обговорили під час виїзної наради робочої групи Миколаївської обласної ради на Мигиївській ГЕС, повідомляє прес-служба.

Також завдано удару по туристичному потенціалу Миколаївщини. Кількість любителів рафтингу, які раніше з’їжджалися сюди з усієї України, суттєво зменшилась.

«Жодного разу керівники Мигіївської ГЕС не відповіли на запрошення і не сіли за стіл переговорів. Тому депутати обласної ради будуть звертатись до центральних органів влади та інших відповідних органів аби вирішити проблему та зберегти надра, екосистему та туристичний потенціал», – зазначила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

Після дослідження ситуації учасники виїзної робочої групи вирішили обговорити питання подальшої експлуатації Мигіївської ГЕС з представниками профільних управлінь та відомств, експертами у галузі екології і винести на розгляд сесії.

Читайте також: Миколаївщина втрачає річку Південний буг

Leave a Reply