09.07.2022

Чиновники міськради засекретили свою зарплатню

Надія на те, що миколаївська міська влада схаменулась – не виправдалася. Схоже, що ініціатори перейменування Миколаївської міськради мали рацію на 100%.

Читайте також: Мешканці пропонують перейменувати Миколаївську міськраду.

На жаль, існуюча реальність ще гірша, ніж ми припускали. Складається враження, що для верхівки миколаївської міськради є необов’язковим виконання Законів України. Про це свідчать факти.

20 червня, керівник ГО “Медичний контроль та захист пацієнтів” Д.Рябченко направив інформаційний запит на ім’я голови Миколаївської ОВА, з проханням надати інформацію про заробітну плату Миколаївського міського голови та його заступників.Відповідь, яку отримав Д.Рябченко, перевершила усі очікування та є шедевром у категорії відписок. Підписав цей опус, керуючий справами виконкому Миколаївської міськради, Андрій Волков. Ось як прокоментував відписку Дмитро Рябченко на своїй сторінці у ФБ:

«Когда уже дальше некуда, или как кто-то охренел до невозможности
Полюбуйтесь, николаевцы, на этот “ответ” от т.н. “городской власти” на мой БЕЗВИННЫЙ запрос на предмет:

Какой размер зарплаты городского головы (со всеми премиями, надбавками, доплатами и прочими “вкусняшками” был у городского головы и его блистательных замов и как бы советников за март, апрель и май…

Поверьте – у вас бы глаза на лоб полезли, если бы узнали размер тех премий и доплат с зарплатами, которые они себе начисляли во время войны (так нашептали мне враги – хотя может врут, падлюки?). Это в то время, когда всем бюджетникам режут зарплаты, многие николаевцы сидят вообще на бобах и они нам постоянно твердят про то, что денег нет вообще ни на что – и даже крышу отказались людям починить после ракетного удара.

Вот и решил я эту клевету проверить и развенчать клеветников.
Но в ответ на запрос я получил полную бредятину от такого же зама Волкова..

Прочитайте сию отписку – вам понравится

Хотя имеем полное ЗАКОННОЕ право знать про все нюансы городской власти – ведь по идее, это они для нас и на нас должны работать.

Сразу вынужден обратиться в офис уполномоченного по правам человека.
PS Николаевцы – сколько мы еще будем терпеть их??»

Користуючись безкарністю влада просто нехтує Законами України.

Очевидно, найбільшою таємницею в Україні є зарплата миколаївського мера та його заступників.

Від українців не приховують своїх зарплат Президент, Прем’єр-Міністр, народні депутати, міністри та їхні заступники, а от миколаївські чиновники чомусь цю інформацію засекретили.

Залишається сподіватися, що Офіс уповноваженого з прав людини в Україні допоможе нам отримати відповідь на це питання.

One Response to Чиновники міськради засекретили свою зарплатню

Leave a Reply